Mýdlo na nádobí / na praní

Kód: 52
99 Kč 81,82 Kč bez DPH
Skladem

165g (+/- 10% odpar vody při zrání mýdla).
Složení: 100% sodné kokosové mýdlo, voda, citrát sodný.

Detailní informace

Detailní popis produktu


Čistící schopnosti kokosového mýdla možná znáte, zkuste ještě toto s citrátem! Výborné na mytí nádobí, skvěle odmašťuje a hlavně NEVONÍ! Takže ucítíte jen své jídlo, ne chemické vůně. Mýdlo buď leží na mýdlence vedle dřezu a omydlíte o ně houbičku, lufu nebo štětku na nádobí a pak už umýváte, nebo nastrouháte a lejete horkou vodou - do rána se vytvoří sliz, který použijete jako tekutý čistící prostředek.

Citrát vzniká přidáním kyseliny citronové, jedná se tedy o plně ekologickou složku, která navíc změkčuje vodu (a tak pomáhá praní), prodlužuje trvanlivost mýdla a zvyšuje pěnivost.

K praní v ruce - jako s klasickým tuhým mýdlem na praní, nebo nastrouháte a pak k použití na praní v automatické pračce: můžete vhodit rovnou do bubnu 2 - 4 polévkové lžíce (PL) nastrouhaného mýdla na 6kg prádla (máte-li tvrdou vodu, i přes citrát doporucujeme přidat prací sodu 1 - 2 PL, perkarbonát sodný (1 PL, k bělení prádla, my přidáváme i na barevné) a TAEDem (0,5 PL, aktivace perkarbonátu při praní na méně než 60%). Všechny ingredience a poměry přidávání vhodné pro praní jsou uvedené na etiketách. Nebojte, není to vůbec složité!
Vhodné i k výrobě pracího slizu.
Můžete zakoupit i ostatní doplňky praní u nás, máme je za nejnižší možnou cenu, abyste u nás mohli prát stále dokola:
Prací soda (uhličitan sodný) 1kg: 28,- Kč
Perkarbonát sodný 1kg: 45,- Kč
TAED (Tetraacetylethylendiamin): 150g: 49,-Kč

Doplňkové parametry

Kategorie: Bez esenciálních olejů
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: