MÝDLO Z JASMÍNOVÉHO ČAJE S YLANG - YLANG

120g (+- 10% vlivem odparu vody při zrání)

Typ pleti: mastná až suchá pleť, aknetické potíže, lupy ve vlasech. Vhodné na pleť obličeje, vlasy i celé tělo. 

Zvolte si variantu:

Cena od 76,00 Kč
Please select variants first

120g mýdlo je baleno nepromastitelným papírem a převázáno etiketou, 60g mýdlo je v sáčku z recyklovaného papíru a na něm je připevněna etiketa.

Máme moc rádi čajová mýdla, protože milujeme čaj. Kouzlo zeleného čaje, obohaceno sušeným květem jasmínu pro jemný peelingový efekt - to je toto mýdlo. Jedná se o společný výtvor s naším čajovým kamarádem Petrem Sičem (https://www.sičaj.cz/), jehož čaj vytvořil základ pro toto mýdlo.

Uklidňující barva je dána mimo čaje i bohatým množstvím kvalitního modrého jílu, který zjemňuje pokožku a zlepšuje její výživu. Čaj funguje jako přirozený antioxidant, ruší působení volných radikálů a napomáhá regeneraci pleti, hojí její zánětlivá ložiska, tedy i akné.

Jak toto mýdlo voní? Silně a omamně - to je esenciální olej z ylang ylang. Květinová, sladká a intenzivní vůně má antidepresivní a afrodiziakální účinky, mimo to se užívá v boji proti akné, ošetřuje jako mastnou, tak i suchou pleť. Podbarveno tóny esenciálních olejů z mandarinky a cedru, které se také podílejí na péči o problematickou pokožku svými antiseptickými účinky.

Základní olejová receptura obsahuje vysoký podíl olivového oleje, dále kakaového másla, které mýdlo činí hladkým a sametovým, pěnu bohatou a krémovou, pokožce pomáhají udržet hydrataci. Mýdlo pro všechny typy pleti.

I toto mýdlo je vhodné jako vlasový šampon!

Ingredients: olivový olej, slunečnicový olej, kokosový olej, voda, glycerin, bambucké máslo, řepkový olej, ricinový olej, modrý jíl, esenciální olej z ylang ylang, cedru himalájského a mandarinky, citrát, laktát, bílý jíl kaolin.